O nas

MK Invest to firma powołana do przedsięwzięć deweloperskich przez wspólników Stanisława Krupę i Krystiana Matuszewskiego.

Wspólnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, realizacji jako inwestor zastępczy dla developerów oraz realizacji inwestycji w sektorze przetargów publicznych.

Największą naszą realizacją była budowa kompleksu szkolno przedszkolnego w Kosakowie (k. Gdyni). Grono naszych zadowolonych Klientów jest potwierdzone licznymi referencjami.

Celem i misją MK Invest jest skupienie się na inwestycjach mieszkaniowych realizowanych na najwyższym poziomie z wykwalifikowaną kadrą specjalistów.

Nasze wieloletnie doświadczenie przyczyniło się do zyskania licznych kontaktów, poprzez co mamy sprawdzonych dostawców materiałów oraz podwykonawców. Korzystamy ze sprawdzonych i najbardziej optymalnych technologii, dlatego możemy Państwu dostarczyć produkt charakteryzujący się wysoką jakością w przystępnej cenie.

Realizujemy projekty, które wyróżniają się nowoczesną architekturą, wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi, funkcjonalnymi rozwiązaniami przestrzennymi oraz bezpieczeństwem.

Atutem naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie w procesach inwestycyjnych począwszy od analizy zakupu nieruchomości, opracowania dokumentacji, uzyskania pozwolenia na budowę poprzez przygotowanie inwestycji do sprzedaży, profesjonalną obsługę klientów, aż do odbioru i uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Starannie wybieramy lokalizacje naszych inwestycji, tak aby spełniały one oczekiwania Naszych Klientów.

Zapytaj o mieszkanie

Kontakt

INVEST MK
KRUPA I MATUSZEWSKI
SPÓŁKA JAWNA

ul. Klonowa 13

81-558 Gdynia

KRS: 0000650203

REGON: 365984516

NIP: 5862312533

BIURO
SPRZEDAŻY

ul. Klonowa 13

81-558 Gdynia


godz. 7:00-15:00

tel. 690 410 282

biuro@investmk.info