Polityka prywatności na potrzeby kontaktów indywidualnych

Dzień dobry!

Jeżeli tutaj trafiłaś/eś, być może myślisz o tym, żeby się z nami skontaktować, a jednocześnie cenisz swoją prywatność. Dlatego informujemy, że przetwarzamy dane osobowe przekazywane nam w związku z kontaktem e-mailowym lub telefonicznym.

Dane te są nam przekazywane poprzez wysłanie do nas wiadomości e-mail, w tym także za pośrednictwem formularza kontaktowego, pozostawienia prośby o kontakt telefoniczny czy też skierowania zapytania za pośrednictwem jakiegokolwiek innego kanału komunikacji.

Dane te są przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego, ewentualnej archiwizacji korespondencji. Szczegóły znajdują się poniżej.

Administrator danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Invest MK Krupa i Matuszewski Sp. j., ul. Klonowa 13, 81-558 Gdynia, email: biuro@investmk.info

Cele i podstawy przetwarzania

Dane przetwarzane są w następujących celach:

Odbiorcy danych

Twoje dane osobowe mogą być powierzane do przetwarzania naszym partnerom i podwykonawcom, czyli podmiotom, z których usług korzystamy przy przetwarzaniu danych osobowych:

Okres przechowywania danych

Twoje dane będą przetwarzane do czasu zakończenia komunikacji z nami. Po tym okresie mogą zostać usunięte, ale mogą także podlegać archiwizacji, jeżeli uznamy, że przebieg komunikacji uzasadnia takową archiwizację, np. z uwagi na wypadek potrzeby wykazania tego przebiegu w przyszłości. W tym zakresie nie jesteśmy w stanie określić jednoznacznego terminu usunięcia danych.

Uprawnienia związane z przetwarzaniem

W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Ci następujące uprawnienia:

W celu wykonania swoich praw skieruj proszę swoje żądanie na adres biuro@investmk.info . Pamiętaj proszę, że przed realizacją Twoich uprawnień będziemy musieli odpowiednio Cię zidentyfikować.

Informacja o wymogu / dobrowolności podanych danych

Podanie przez Ciebie danych jest warunkiem nawiązania z nami kontaktu.